Nowe Renault ZOE: zwiększony zasięg, większa wydajność, ulepszona technologia

Dzięki zwiększonej mocy i zasięgu, wielu ulepszeniom technologicznym i charakterystycznemu nowemu wyglądowi, nowy Renault ZOE jest bardziej pożądany niż kiedykolwiek.

Wprowadzenie na rynek trzeciej generacji flagowego pojazdu Renault w 100% zakresie elektrycznym jest ważnym kamieniem milowym w dążeniu Renault do rozwoju pojazdów elektrycznych na dużą skalę. Siedem lat po premierze swoich najlepiej sprzedających się poprzedników, nowy ZOE ewoluował pod względem wszechstronności, jakości i technologii, oferując doskonałe funkcje, a jednocześnie pozostając w przystępnej cenie.

Z zewnątrz nowy ZOE nadal wyróżnia się świeżym designem, a wnętrze zostało całkowicie odnowione, z całkowicie przeprojektowaną tablicą rozdzielczą i deską rozdzielczą dla zwiększenia komfortu.

Pod skórą nowy ZOE otrzymuje potężny akumulator o mocy 52 kWh, który zapewnia zasięg do 242 mil lub 390 km (WLTP). Istnieje również więcej opcji ładowania, w tym wprowadzenie opcjonalnej ładowarki prądu stałego (DC). Dzięki dostępności muskularnego silnika o mocy 100 kW w modelach GT Line, nowy ZOE oferuje jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

W innym miejscu nowy ZOE jest wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji. Usługi Renault EASY CONNECT zapewniają zwiększoną łączność, a także dodatkowe elementy wspomagające prowadzenie pojazdu, 10-calowy zestaw wskaźników TFT, system multimedialny Renault EASY LINK i nowy tryb B, który został udoskonalony do jazdy w mieście. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby codzienna jazda była łatwiejsza i przyjemniejsza.

Jako pionier i lider w mobilności elektrycznej w Europie, Renault ma niezrównaną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań tego dynamicznie rozwijającego się rynku.